Kongre Programı

Kongre Programı için tıklayınız.

Kongre açılışı, panel konuşmalarını kongre instagram hesabımızdan canlı olarak izleyebilirsiniz.

Kongremize yüz yüze katılan Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversite mensubu katılımcılar için gidiş ve dönüş transferleri üniversitemiz destekleriyle ücretsiz sağlanacaktır. Ulaşımdan faydalanmak için buraya tıklayarak 30.05.2023 tarihine kadar kaydınızı yapınız.

Olimpos’a ulaşım ve tesis hakkında bilgilendirme için tıklayınız.

Yüz Yüze Sözlü Bildiri Sunumları;

  • Yüz Yüze Sözlü Sunum Programı (01.06.2023) için tıklayınız.

  • Yüz Yüze Sözlü Sunum Programı (02.06.2023) için tıklayınız.

  • Yüz Yüze Sözlü Sunum Programı (03.06.2023) için tıklayınız.

Uzaktan Sözlü Bildiri Sunumları;

Poster Bildiri Sunumları;

Önemli Not:

Kıymetli Katılımcılarımız; kongre programımız kayıt esnasında sizlerden gelen talepler göz önünde bulundurularak hazırlandı. Kongre programında yapılmasını istediğiniz “Elzem” değişiklikler için Kongre Destek Masası ile iletişime geçebilirsiniz.

Kongreye yolladığınız çalışmalarınızı “Uluslararası Hakemli Dergi” statüsünde olan dergide değerlendirebilme imkanı bulabileceksiniz. Özellikle araştırma makalelerinizi dergi yazım kurallarına göre düzenleyerek aşağıda verilen dergi sistemi üzerinden yükleyebilir ve ayrı bir hakem süreci sonrasında yayımlatabilirsiniz. Dergiye aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;
Sağlık Bilimlerinde Disiplinler Arası Etkileşim Dergisi
(https://www.sabded.org)


ÖNEMLİ TARİHLER
3 Nisan 2023
Bildiri Gönderimi Başlangıç
22 Mayıs 2023
Bildiri Gönderimi Son Gönderim
22 Mayıs 2023
Kayıt Ücreti Yatırılması Son Tarih
1-3 Haziran 2023
Kongre Tarihi
5-11 Haziran 2023
Tam Metin Bildiri Gönderimi
24 Temmuz 2023
Kongre Kitabının Yayınlanması

Önemli Not: Katılımcılarımızdan bildiriler öncelikle özet metin şeklinde kabul edilecek ve çalışmalar ilgili hakemlerimizce bu özet metinler üzerinden değerlendirilecektir.

Zorunlu olmamakla beraber çalışmalarını tam metin olarak da yayınlatmak isteyen katılımcılarımız için bildiri gönderim sistemi kongre bitiminde; 5-11 Haziran 2023 arasında aktifleşecek ve yine sistem üzerinden tam metinler belirtilen süre zarfı içerisinde yüklenebilecektir. Söz konusu tarihlerden (5-11 Haziran 2023) önce ya da sonra tam metin bildirileriniz kabul edilemeyecektir.